вівторок, 4 липня 2017 р.


Основний закон життя

Я — українець. Є у мене право
На рідну мову та свою державу,
На гордий прапор золотисто-синій,
На щастя жити у такій країні.Наш погляд у майбутнім тоне,
До щастя зводяться мости…
Веди нас, Основний Законе,
До заповітної мети!

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безсумнівно, відноситься і День прийняття Конституції України, що відзначається щорічно 28 червня.

День прийняття Конституції України — свято волі, цивільного миру й доброї згоди всіх людей на основі закону й справедливості.
У Першотравневій сільській бібліотеці оформлено і проведено книжково-документальну виставку "Основний закон життя".


Відвідувачі змогли ознайомитися з потрібними їм статтями нашої Конституції, проглянути шлях створення Конституції із самого початку і аж до нової редакції нашого Основного Закону.Кожен громадянин нашої рідної держави усвідомлює, що Основному Закону Держави - Конституції - повинні підкорятися всі, сумлінно виконувати все, чого вимагає Закон...Разом з читачами вели дискусію "Конституція у моєму житті". Відвідувачі задавали дуже потрібні питання і отримували важливі відповіді...


"Верховна Рада - приймає закони, виконавча влада - державні органи - виконують закони та стежать, щоб усі громадяни ці закони виконували..."


"Судова влада, керуючись законами, визначає, хто винен і присуджує міру покарання..."


Доля і щастя народу та кожної людини залежить від того, якою буде Конституція, бо всі інші закони, розпорядження не повинні суперечити Конституції.

Під синьо-жовтим прапором, під охороною золотого тризубого Герба живе й розвивається нова Україна, яку ми з вами любимо, будуємо, у якій будуть жити наші діти й онуки.

Немає коментарів:

Дописати коментар