Саморобко

Захоплення наших читачів.


Час змінюються, не стоять на місці і захоплення наших читачів. Ми з користувачами-майстрами зробили творчу виставку їх нового захоплення - плетіння резинками.  Завдяки майстер-класам, знайденим в Інтернеті, наші читачки виробляють таке!.. що не можна очі відвести!Хочу представити роботи наших талановитих активних читачів, які люблять займатись цікавими занняттями, новими своїми захопленнями. Виявляється, що з ризиночом можна плести не тільки браслетики, але і прекрасні фігурки, квіти, брелки, улюблені "мультяшні" герої. Та ви й самі переконаєтесь, глянувши на ці шедеври рукоділля.

                                                 
 


Причому це занняття захопило не тільки дівчат, а й хлопців, та не тільки старших,а й найменших -  Миколкі 4 роки, а він плете браслетики та ще й які гарні!


Один зі старших відвідувачів, прийшовши до бібліотеки і побачивши, чим займаються наші маленькі читачі, зауважив: "І що ото воно дає оце плетіння, тільки марне викидання грошей, і ніякої користі...", на що ми відповіли: "По-перше - це дає велику користь нашим дітям, тому що -це розвиток  почуття прекрасного, розвиток творчих здібностей дітей,  посидючість, увагу, а для наймолодших, таких як Миколка - моторику рук, мовний розвиток!". Ось як ми відповіли цьому користувачеві.

"Саморобко" в дії!


Наша виставка поповнюється все новими і новими поробками.


Члени нашого клубу  стараються над новими виробами...


Гарно виходить!"Умілі рученята!"

У нашій сільській бібліотеці функціонує гарний гурток "Умілі рученята". У вільний від навчання час наші користувачі приходять до нас і їм дуже хочеться щось помайструвати. У нас є "Скринька потрібних речей".

Завдяки цій чарівній скриньці, наші читачі творять дива. Вони фантазують і роблять аплікації, малюють малюнки, роблять саморобки, які знаходять у різних журналах.
Прийшовши до бібліотеки, зразу заглядають до скриньки... І ось що у них з цього виходить!
 


Після того, як поробки зроблені, ми їх  виставляємо на нашу виставку "Дитяча творчість", кожен приходить і милується витвором своєї уяви - своїми поробками.

Ось наша виставки юних талантів і фантазерів.


Молодці наші читачі!!!
Немає коментарів:

Дописати коментар