Герої ХХІ століття

Портрет солдата


Молюсь за тебе, мій український брате!
Я знаю, що ти вистоїш в двобої,
І захистиш від ворога і ката.
Ти мій герой і правда за тобою!


Любов до Батьківщини - це самий святий заповіт предків нам і нашим дітям. Для людини, яка любить свій рідний край, не було, немає і не буде нічого дорожчого за Батьківщину, на захист якої він завжди піднімався.


У рамках обласної патріотичної акції "Герої ХХІ століття" у Першотравневій сільській бібліотеці пройшла година мужності "Портрет солдата", на якій ми розповідали нашим відвідувачам про наших мужніх хлопців-односельців, які знаходились або знаходяться на захисті нашої країни в зоні антитерористичної операції.
Зараз у кожному селі, місті, містечку чекають на повернення своїх рідних захисників. Наше село теж не стало виключенням. До нас на зустріч ми запросили матір одного з учасників АТО, Чабан Валентину Василівну, яка нам розповіла про свого сина - Чабана Анрія, який зараз знаходиться на захисті нашої держави.Мила, скромна, тихенька... Вона хвилюється за свого сина: "Змалку був тихим, слухняним хлопчиком. У школі добре навчався, завжди допомагав і підтримував своїх однокласників і друзів, завжди був добрим товаришем, на якого можна покластись у важку хвилину. Ці якості і зараз у нього є, його товариші поважають і цінують його і знають що у них є надійне прикриття...".


Мати дуже хвилюється за свого сина, завжди з нетерпінням чекає на дзвінок від нього - подзвонить, значить живий, усе в порядку, навіть коли просто привітався.
У Валентини Василівни є мрія - скоріше закінчення війни і повернення сина додому живого і здорового.

Цінуйте хлопці тих, що вас чекають...
Цінуйте тих, що моляться за вас...
Їх душі кожен день на друзки розбиває
Нова, страшна, смертельна новина...
(С.Пазиченко)

Наші воїни-захисники розуміють, що на їх плечі лягає сьогоднішній та майбутній день нашої України. Вони розуміють і усвідомлюють, що за ними - їх матері, батьки, дружини, сестри, брати та всі ми - народ України. 

Немає коментарів:

Дописати коментар