четвер, 10 березня 2016 р.

8 березня - ода жінці!

 


Чарівна жінка - Всесвіту окраса,
Муза всіх поетів і митців.
Вона злітає в небо, наче птаха.
Політ її - це справжній дар богів...
Кожен рік весна починається з яскравого і гарного свята - Міжнародного жіночого дня 8 березня. Кожен рік ми чекаємо з радістю і святкуємо його.
На передодні Міжнародного жіночого свята 8 Березня, як ведеться, ми з нашими майстринями - читачками влаштовуємо справжній парад ідей - майстер-клас, на якому виготовляємо гарні поробки до свята. 
У нас виходить дуже гарно. Адже ми стараємось і вкладаємо усе своє уміння.Віка Лапкова зі своєю сестричкою Євгенією дуже люблять весняні квіти.Виставка "Весняні фантазії", на якому ми розміщуємо поробки користувачів.
У нашій бібліотеці для наших читачів ми провели розважально-інформаційну годину "8 березня - ода жінці".
Чому Міжнародний жіночий день святкуємо саме 8 березня? Яка історія 8 березня? На ці та інші цікаві питання ми намагались дати відповіді з нашими читачами.


Знайшли в Інтернеті цікаві факти про свято, фотографії, виготовили брошури з історичною довідкою "Історія свята 8 березня".
У нас вийшла дуже цікава розмова, адже ми дізнались, що ...


Все почалося на початку весни 1857 року, коли текстильниці Нью-Йорку пройшли "маршем порожніх каструль" по Манхетену. Вони вимагали підвищення зарплатні, поліпшення умов праці і рівні права для жінок...


А ще дізнались, що натхнена діями "американських соціалістичних сестер",  Клара Цеткін запропонувала поставити на конференції= питання про те, щоб жінки у всьому світі вибрали певний день, коли вони привертатимуть увагу суспільства до їх питань... 
У цей день користувачі бібліотеки дізнались дуже багато цікавого про історію свята - 8 березня.
До уваги читачів було представлено документальний фільм "Історія свята".
День пройшов насичено, хлопці поздоровляли дівчат гарними побажаннями.
З 8 Березня щиро вітаєм,
Вам любов і тепло віддаєм,
Хай у серці весна розквітає,
І життя щасливішим стає!


 

Немає коментарів:

Дописати коментар