вівторок, 22 січня 2019 р.

Соборна Україна


Соборна УкраїнаТаж хай це свято Злуки чи Соборності
Відродить наші паростки духовності,
Додасть любові до землі й народу22 січня 1919 року ввійшло в історію як День Злуки або Соборності українських земель. Це була спроба обєднати усі українські землі в єдину державу.
Історія була жорстока до України. Протягом багатьох століть український народ не раз підіймався на боротьбу з поневолювачами...День 22 січня 1919 року назавжди залишиться в історії українського народу як свято Соборності України. Це був один з найпрекрасніших моментів нашої
історії. Високий принцип соборності своїх земель – найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація
У тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності наш народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події.
Одна з таких сторінок нашого минулого - боротьба українського народу за соборність своїх земель.
Так вже розпорядилась історія, що упродовж століть наш народ та землі України були розрізнені, належали до інших держав: Російської імперії, Польщі,Австро-Угорщини. Тож споконвічною мрією українців було об'єднання розрізнених частин України в межах однієї держави.


Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам'ятаючи про незліченні жертви покладені на вівтар незалежності, соборності, державності.Живи і процвітай наша державо!
Бо ми того варті!!!


Немає коментарів:

Дописати коментар