вівторок, 19 вересня 2017 р.

Боляче згадати - не можливо забувати

Боляче згадати - не можливо забувати!

Братів згадаймо, поцілуймо матір,
І пригорнімо воїнів – батьків
І вчімось їхні рани шанувати,
Бо нас би з вами просто не було...
Г.Світлична

Щорічно 22 вересня відзначають День партизанської слави з метою вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941- 1945 років. У нашій бібліотеці проведено для користувачів історичну годину "Боляче згадати - не можливо забувати!". Разом з читачами ми провели історичну годину, під час якої поринули у минуле нашої держави, у той героїчний час, коли йшла боротьба за свою Батьківщину з окупантами, слухали про партизанський рух на Україні.  Вшанування героїчного подвигу уславлених партизанів і підпільників Великої вітчизняної війни - наш прямий обов'язок, як покоління, заради якого, віддали своє життя наші пращури. Це були нескорені, сильні духом люди великого патріотизму і чистої совісті.
Ні жорстоким кривавим терором, ні підступною фашистською пропагандою окупантам так і не вдалося погасити полум'я підпільно – партизанської боротьби.
Ми проводимо такі заходи, щоб розширити знання наших читачів про партизанський рух в Україні, про героїв партизанського руху.
Наші відвідувачі повинні мати інтерес і виявляти повагу до історичного минулого нашої Батьківщини. ми зі свого боку повинні виховувати патріотичні почуття, гуманізм, любов до України, пошану до тих хто боровся за Батьківщину.

Немає коментарів:

Дописати коментар