субота, 29 квітня 2017 р.

Дзвонять чорні дзвони Чорнобиля, Входять в душі, серця людей...


Дзвонять чорні дзвони Чорнобиля, 

Входять в душі, серця людей...

Із бідою невідворотною
Знов приходить Чорнобиля день,
Тільки б пам'ять не стала короткою,
Час з тремтінням вперед іде...


В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них - 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. У цьому році годинник життя відраховує 31 рік Чорнобильської катастрофи.
У Першотравневій бібліотеці проведено екологічну годину "Дзвонять чорні дзвони Чорнобиля..."
Для молодших, середніх та дорослих читачів нашої бібліотеки облаштували документальну виставку-розкладку "Чорнобиль - екологічний код катастрофи", де були зібрані фото-матеріали і тематична інформація, знайдена в Інтернеті.


інформаційна хвилинка для малят "Чорна туга Чорнобиля"

Пречиста Діво, збережи цей світ,
А в ньому нашу рідну Україну.
Сади і гори, ріки і моря,
І пташинку, і звіринку, й людину.перегляд документального фільму "Чорнобиль"

Для читачів старшої категорії було проведено екологічний набат "Чорнобиль не має минулого часу"
Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам'яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди. Ціною життя відважних і безсмертних пожежа на третьому реакторі була вгамована.

Саме про це йшла розмова з нашими користувачами під час нашої зустрічі. Також переглянули документальний фільм про Чорнобиль.


Для дорослих проведено екологічне розслідування "Зона біди нашої". Проведено дискусію "Причини і наслідки трагедії" Драма в Чорнобилі сколихнула весь світ.
Чорнобильська аварія - перший дзвінок у ХХІ столітті. Нехай у цей день, День національної скорботи, тяжкі дзвони Чорнобиля відгукнуться в думках кожного з нас співчуттям і милосердям.

Немає коментарів:

Дописати коментар