вівторок, 1 вересня 2015 р.

Розквітай прекрасна Україна, 

Рідна земле, матінко моя!

Зі святом тебе, рідна Україно,                                    
Багата хлібом, щедра, осяйна!

Пишатись будеш в славі неодмінно,
Піснями розіллєшся солов’їно,
Т. Чорновіл
"Зі святом тебе, рідна Україно!"


"Україна... В одному цьому слові і для нас, і навіть для чужинців звучить музика смутку і жалю... Україна - країна, де найбільше люблять волю і найменше знали її, країна гарячої любові до народу, країна вікової героїчної боротьби за її волю..."

У кожної людини є свої цінності, своя мета, свої прагнення...
У кожної людини є Батьківщина! Вона єдина найцінніша наша святиня, яку ми повинні берегти, цінувати. 
Щороку 24 серпня весь український народ відмічає одне з головних свят нашої держави - День Незалежності. 
У глибину століть сягає історія нашого народу. Україна має багате й славне минуле.
У нашій бібліотеці було проведено історичний феєрверк: "Розквітай прекрасна Україна, Рідна земле, матінко моя!", приурочений 24 роковині Незалежності нашої рідної України. Якщо знаєш і пам'ятаєш історію свого народу, значить упевнений у своєму майбутньому.
Ти чуєш, як шумить Дніпро, 
Як лине пісня солов"їна? 
То все на щастя, на добро, 
То наша рідна Україна.
(Джерело: osvitacv.com)
Під  час заходу усі учасники ще раз згадали шляхи, якими йшов наш український народ до незалежності, скільки страждань витримав...Також у бібліотеці було проведено цікаву вікторину "Чи знаєте Ви Україну?", під час якої читачам були задані цікаві запитання про нашу славну Батьківщину і з якою упевненістю були отримані відповіді на них.


І як нагорода за правильні відповіді, нашим користувачам відкрили 50 родзинок України, у яких ще раз нагадали про те, хто був першим автором Конституції, що до переліку Світової спадщини ЮНЕСКО внесено майже усі святі місця нашої країни - Київський Софіївський собор, Києво-Печерську лавру, Церкву Спаса на Берестові, Церкву Святого Духа, Церкву Собору Присвятої Богородиці та багато інших важливих відомостей, якими пишається наша Україна... Наш історичний феєрверк пройшов дуже цікаво і продуктивно. Кожен учасник заходу забрав із собою у серці часточку знань про нашу славну Батьківщину, її історію, страждання, її наполегливу жагу волі і свободи...


Воскреснемо! Бо світить нам у віки пророцтво Тараса: 
"Не вмирає душа наша, не вмирає воля".
Україна - це наша доля, яку, як і матір, не вибирають.


Немає коментарів:

Дописати коментар